• http://www.rck.home.pl/wp_rck/wp-content/uploads/2014/10/baner-Konkurs-na-LOGO.jpg
  • http://www.rck.home.pl/wp_rck/wp-content/uploads/2014/12/balcar1.jpg
  • http://www.rck.home.pl/wp_rck/wp-content/uploads/2014/07/Wiedeńska-Gala-Sylwestrowa.jpg
  • http://www.rck.home.pl/wp_rck/wp-content/uploads/2014/12/baner-Fantazjana.jpg
  • http://www.rck.home.pl/wp_rck/wp-content/uploads/2014/12/baner-Gwara-Śląska-na-wesoło.jpg
  • http://www.rck.home.pl/wp_rck/wp-content/uploads/2014/12/baner-Koncert-Noworoczny.jpg
  • http://www.rck.home.pl/wp_rck/wp-content/uploads/2014/10/eleni940x2602.jpg

aktualności

Jubileuszowa Gala w TVP

Zapraszamy do obejrzenia audycji "50 lat Teatru Ziemi Rybnickiej" 20. grudnia 2014 o godz. 19.30 w programie TVP Katowice.

Tancerki ST VIVERO Mistrzyniami Świata!

9 grudnia, w Mikołajkach, podczas Mistrzostw Świata Federacji IDO (International Dance Organization) dla reprezentacji Polski wybrzmiał "Mazurek Dąbrowskiego". Wszystko to dzięki rybniczankom ze Studia Tańca VIVERO, które swoją Miniprodukcją pt. "Burleska" wspięły się na najwyższy stopień podium i zdobyły tytuł Mistrzyń Świata.

Rozgrywające się w Mikołajkach Mistrzostwa to wielka impreza, na którą zjechali się najlepsi tancerze z całego świata: Stanów Zjednoczonych, Kanady, RPA, Rosji, Finlandii, Niemiec, Francji, Czech Ukrainy i innych. Dla tancerek z Vivero to był debiut na tak dużej i tak prestiżowej imprezie. Udział w niej zapewniły sobie w kwietniu br. w Kielcach, podczas Mistrzostw Polski rozgrywanych w Kielcach, zdobywając 2 miejsce. Potem ponownie stanęły na drugim stopniu podium podczas Pucharu Świata w czeskim Usti nad Labem.

Na Mistrzostwach Świata okazały się jednak bezkonkurencyjne. Turniej w Mikołajkach będzie trwał aż do soboty a dzielne rybniczanki mają przed sobą start jeszcze w 3 innych konkurencjach.

Filmik z podium

Gratulujemy!!!

wspaniały sukces Tara Bum

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że spektakl "Post czy karnawał?" zgłoszony do II Internetowego Przeglądu Szkolnych Zespołów Teatralnych zdobył II miejsce. To wspaniały sukces młodzieży i reżysera spektaklu - Izabeli Karwot - instruktora zespołu Tara Bum.

Gratulacje. Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi.

Więcej na stronie

Zdjęcie

Zumba Mama i ja

Nowość!

Zumba Mama i ja - innowacyjne zajęcia dla mamy i dziecka.

Taniec, współna zabawa i spalone kalorie.

13 grudnia o godz. 10.00.

szczegóły

podziękowania

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, dzięki, którym Jubileuszowa Gala na 50-lecie Teatru Ziemi Rybnickiej - Oskarowe Przeboje Muzyki Filmowej była tak wyjątkowa - artystom, publiczności a w szczególności patronom honorowym, sponsorom, patronom medialnym oraz pracownikom Teatru. Dziękujemy również za wszystkie życzenia i listy gratulacyjne, które z radością przyjęliśmy.

więcej

Konkurs na nowe logo Teatru Ziemi Rybnickiej

Dyrektor Rybnickiego Centrum Kultury ogłasza konkurs na projekt logo Teatru Ziemi Rybnickiej. Celem konkursu jest wybór najlepszego projektu logo nawiązującego do nazwy Teatru Ziemi Rybnickiej. Zgłoszone projekty oceni specjalnie powołana komisja konkursowa. Ostateczną decyzję w sprawie wyboru logo Teatru Ziemi Rybnickiej podejmie dyrektor Rybnickiego Centrum Kultury. Konkurs może pozostać nierozstrzygnięty w przypadku, gdy projekt logo nie spełnia oczekiwań organizatora konkursu.

Regulamin konkursu http://www.rck.home.pl/wp_rck/?page_id=7228

ZUMBA NOWY SEZON – zapisy do grupy

Szkoła Tańca Tańczymy zaprasza na zajęcia Zumby fitness w każdą środę godz. 20.00 szczegóły

Zakup systemu nagłośnienia

Rybnickie Centrum Kultury zakupiło system nagłośnienia składający się z zestawu głośników monitorowych wraz ze wzmacniaczami oraz cyfrowe konsolety mikserskie wraz z osprzętem. Zadanie było współfinansowane ze środków otrzymanych od Miasta Rybnika.

Duża rodzina

PROGRAM „Duża Rodzina”szczegóły