Historia budowy -dokumenty

Dokumenty spisane przez hm. Benedykta Kotyrbę i znalezione w „Harcówce” „BUDOWNICZOWIE HARCÓWKI*(na podstawie dokumentu stworzonego przez hm. Benedykta Kotyrbę

  1. Tkocz Justyn
  2. Cichowicz Mieczysław
  3. Mazurek Nikodem
  4. Mura Ireneusz
  5. Wieczorek Józef
  6. Kuśka Bolesław
  7. Dziuba Benedykt
  8. Zimończyk Justyn
  9. Kulpok Franciszek
  10. Śmieja Marian
  11. Chromik Bolesław
  12. Tkocz Alfred
  13. Śmieja Piotr
  14. Dziuba Felicjan
  15. Wyciszczok Józef
  16. Hanak Stanisław
  17. Posłuszny Zygmunt
  18. Konsek Wiktor
  19. Miera Gerard
  20. Jonda Mieczysław
  21. Babilas Bolesław
  22. Groborz Franciszek
  23. Groborz Eugeniusz
  24. Zniszczoł Bolesław
  25. Kuśka Franciszek
  26. Śpiewak Antoni
  27. Motyka Bernard
  28. Zeman Edward
  29. Szymik Paweł
  30. Groborz Bronisław
  31. Hanak Zygmunt
  32. Kuśka Czesław
  33. Gorywoda Roman
  34. Gajda Stanisław
  35. Malcherek Eugeniusz
  36. Groborz Stanisław
  37. Latocha Rudolf
  38. Groborz Benedykt
  39. Jędrzejek Tadeusz
  40. Kuczera Józef
  41. Cyran Jan
  42. Rurański Bernard
  43. Rojek Kazimierz
  44. Kaleta Leon
  45. Oleś Henryk
  46. Wyciszczok Tadeusz
  47. Kuśka Rafał
  48. Piechaczek Bronisław
  49. Stężały Bronisław

MURARZE:

  1. Hanak Karol
  2. Szymura Franciszek
  3. Kuczera Franciszek
  4. Hanak Alojzy
  5. Muras Franciszek

ELEKTRYCY:

  1. Hanak Antoni
  2. Erfurt Zygfryd

GOSPODARZE:

  1. Groborz Józef
  2. Kaczmarczyk Florian
  3. Chmiel Edward
  4. Kaczmarczyk Edmund
  5. Piontek Robert
  6. Groborz Roman
  7. Podleśny Józef
  8. Piecha Ignacy
  9. Oleś Wiktor
  10. Groborz Alojzy
  11. Galus Jan
  12. Babilas Robert
  13. Kaczmarczyk Teofil
  14. Mojza Elżbieta
  15. Pawlas Franciszek

 

K. P. H.:

  1. Tkocz Józef
  2. Tkocz Wiktor
  3. Cichowicz Józef
  4. Palarz Paweł
  5. Wita Józef
  6. Kotyrba Zygfryd
  7. Sobik Paweł
  8. Groborz Roman
  9. Jonderko Józef
  10. Piontek Izydor
  11. Tkocz Franciszek
  12. Dziuba Alojzy
  13. Hanak Roman
  14. Krypczyk Wincenty
  15. Posłuszny Ludwig

INNI:

  1. Służba Polsce Rybnik
  2. Drużyna harcerek z Ligoty
  3. Drużyna Chwałowice
  4. Drużyna Gotartowice
  5. Zastęp Kogutów
  6. Drużyna I-sza Rybnik
  7. Zuchy Ligota

 

Komentarze są wyłączone.