Smerfy są wśród nas – Bajka muzyczna

Klub Kultury Harcówka zaprasza wszystkich miłośników niebieskich krasnali na spektakl muzyczny Agencji Broadway pt.: „Smerfy są wśród nas”. Spektakl adresowany dla wszystkich wielbicieli Papy Smerfa, Smerfetki ale też Gargamela i Klakiera.

Niedziela, 22 października 2017r. godz.: 17:00

Bilety 10 zł już w sprzedaży w Klubie Kultury Harcówka

Spektakl miał swoją premierę 4-go czerwca na deskach Chorzowskiego Centrum Kultury i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność. ,,Smerfy są wśród nas” to podróż do krainy smerfów gdzie wszystko zdarzyć się może a opowiada o tym jak podstępny Gargamel,hcący w końcu wyłapać wszystkie smerfy,wykrada z pomocą Klakiera sekretny przepis Papy smerfa na sok ze smerfojagód, a bez soku niebieskie ludki są zbyt wolne by uciec złoczyńcy. Zrozpaczony Papa powierza Mądrali i Smerfetce misję odnalezienia przepisu. Czy im się uda pokonać złośliwego Gargamela i jakie niebezpieczeństwa będą czyhać na smerfy podczas ich misji?

W spektaklu występują artyści znani z Gliwickiej Sceny Muzycznej:

  • Papa smerf i słoń – Michał Musioł
  • Smerfetka – Katarzyna Wysłucha
  • Gargamel i żyrafa – Wiesław Gawałek
  • Mądrala – Przemysław Łamacz
  • Małpka Fiki Piki – Jolanta Mazoń
  • Klakier – Julia Łamacz

Muzyka i tekst to dzieło znanego m.in. z teatru Wit-Wit duetu Agnieszka i Przemek Witkowicz mającego w swoim dorobku kilkanaście bajek. Za reżyserię i ruch sceniczny odpowiada Aktor scen muzycznych Przemysław Łamacz.

Czas spektaklu to ok 55 min.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.