Mariusz Kalaga – Koktajl Szlagierów. Koncert z okazji Dnia Matki

KalagaKlub Kultury Harcówka zaprasza na koncert Mariusza Kalagi z zespołem. W sobotę, 20 maja o godz 18:00 na estradzie Harcówki zabrzmią największe przeboje  tego niezwykle popularnego artysty. Koncert dedykowany jest wszystkim matkom z okazji ich święta, jednak każdy z pewnością mile spędzi ten wyjątkowy wieczór. Po koncercie można będzie nabyć płyty z nagraniami artysty i uzyskać jego autograf!!!

Bilety już w sprzedaży!

Bilety w Biurze KK Harcówka: do 12 maja  – 35 zł. (ulgowe* – 30 zł.) od 13 maja odpowiednio 40 zł. i 35 zł.

Klub Kultury Harcówka, 44-203 Rybnik, ul. Zakątek 19 PN-CZW Kasa od 14:00-20:00

*- bilety ulgowe za okazaniem Rybnickiej Karty Seniora, legitymacji szkolnej lub studenckiej
Kalaga2Mariusz Kalaga muzyk, piosenkarz, wykonawca estradowy, zodiakalny „strzelec”. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Uczestnik wielu festiwali i spektakli muzycznych w kraju i za granicą –  Włochy, Francja, Algieria, Jugosławia, Turcja, Niemcy, Hiszpania, Austria, USA. Śpiewa głosem o dużej skali i charakterystycznej „ciepłej” barwie, który jest atrakcją i urozmaiceniem jego występów artystycznych. . W latach 1994-1997 muzyk grupy Gang Marcela, później zaczął torować własny artystyczny szlak. W 2000 r. uczestniczył w największym na świecie festiwalu  muzyki country „FAN FAIR” w Nashville- USA, gdzie wystąpił w jednym z klubów, a gościnnie zaśpiewał w Chicago na imprezie organizowanej dla Polonii Amerykańskiej. Po powrocie do Polski w lipcu tego samego roku założył zespół Partners, z którym występuje do dnia dzisiejszego.

Kalaga3Jest artystą wyjątkowo medialnym ( TV POLSAT, TVP, Polonia, TVP Rozrywka). Wielką popularność przyniosły mu piosenki z gatunku „śląskich szlagierów”. Piosenki te prezentuje telewizja TVS ( Silesia ).  Na swym koncie ma wiele niezapomnianych koncertów, jest osobowością sceniczną i jest niewątpliwie niepowtarzalny.

Nie sposób go pomylić z jakimkolwiek innym wykonawcą.

Zapraszamy!!!

Komentarze są wyłączone.