CHONABIBE w Harcówce!

Już 26 stycznia 2018r. o godz.: 19:00 Klub Kultury Harcówka będzie gościł niezwykle popularny zespół młodego pokolenia, który na muzycznym rynku istnieje od 10 lat. Grupa Chonabibe  powstała w 2007 roku w Lublinie a wykonuje alternatywny hip-hop z wpływami reggae, soulu i muzyki elektronicznej.

 

Bilety do nabycia na Biletyna.pl, w kasie Teatru Ziemi Rybnickiej i Klubie Kultury Harcówka

  • Przedsprzedaż – 20 zł.
  • w dniu koncertu – 30 zł.

Grupa ma na swym koncie wiele nagrań płytowych i teledysków a wśród nich dwa albumy Migracje (2014) i Panoramy (2015) oraz oraz nowatorski album multimedialny z orkiestrą  „Chonabibe & Tomasz Momot Orkiestra na żywo” (2016).

Od poczatku działalności muzycznej zespół tworzą wokaliści Hubert „Jahdeck” Pyrgies i Mateusz „Fat Matthew” Jaroszewski, perkusista Witold „V-tech” Walencik, klawiszowcy Bartłomiej „Check All” Grzechnik i Positivo oraz gitarzysta Artur „Yankee” Matusewicz.

Prawdziwym żywiołem zespołu są koncerty, które gromadzą fanów w pełnym spektrum wiekowym. Show w wykonaniu Chonabibe to wyjątkowy kontakt z widownią i natychmiastowe wciągnięcie słuchacza w eklektyczny świat ich muzyki. Do tej pory wystąpili m.in. w Studiu Dzień Dobry TVN i siedzibie Polskiego Radia “Czwórka”, podczas Ostróda Reggae Festival, Warsaw Challenge, Regałowisko, Kazimiernikejszyn i w trakcie wielu innych koncertów na terenie całego kraju, ale również za granicą – w Grecji i Bułgarii. Teraz w ramach trasy koncertyowej gościć będzie w rybnickim Klubie Kultury Harcówka.

Linki:

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.