300 lecie kościoła w Ligocie – XX Festyn Wawrzyńcowy

Rada Dzielnicy Ligota-Ligocka Kużnia i Klub Kultury Harcówka zapraszają na XX Jubileuszowy Festyn Wawrzyńcowy w dniach 14-15 lipca 2017r.

Ta dwudniowa impreza integrująca środowisko lokalne, odbywająca się tradycyjnie na boisku przy ul. Partyzantów – jest częścią obchodów 300 lecia zabytkowego, ligockiego Kościoła pw. św. Wawrzyńca.

 

 

Rozpoczynamy w piątek 14 lipca o godz 18:00 Mszą Świętą. Zaraz po jej zakończeniu rozstrzygnięcie konkursu rodzin i występy artystyczne. Najpierw na scenie pojawi się  Magda Anioł – piosenkarka związana ze Śląskiem, mająca w swym dorobku wiele nagrań, uczestniczka Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, laureatka  V Festiwalu Song of Songs w Toruniu gdzie otrzymała nagrodę Tuba Dei w kategorii Wokalistka Roku. W końcu przywitamy na estradzie uznany już w muzycznym świecie – rybnicki zespół Chwila Nieuwagi. Warto dodać, że solistka zespołu Martyna i  gitarzysta Andrzej są związani  z naszą dzielnicą. Zapowiada się więc wspaniały muzyczny wieczór.

Dzień drugi – sobota 15 lipca, początek godz. 16:00.

Festyn gdzie zabawiać nas będzie min. Jambo Africa i kabaret RAK.

 

Będą też gry i zabawy dla dzieci,zabawa taneczna, i małe co nieco dla ciała. Warto więc te dwa lipcowe popołudnia spędzić na ligockim boisku wraz z nami.

Zapraszamy!!!

 

Bogaty program imprez jest finansowany z Budżetu Obywatelskiego Miasta Rybnika na rok 2017

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.