Hip-Hop, Dance – wznowienie zajęć w sezonie 2018/2019

Dancing Group

Od 10 września 2018 wznawiamy zajęcia grup tanecznych wg grafiku Studia Tańca Vivero.  O planie zajęć poszczególnych grup na bieżąco będziemy informować na Naszej stronie w zakładce Kalendarz zajęćRównocześnie trwa nabór do nowo tworzących się grup.

Jazz Classic – Koncert kwartetu Music Painters

28 października godz.: 18:00 Klub Kultury Harcówka

Koncert kwartetu MUSIC PAINTERS. W programie koncertu znajdują się zarówno jazzowe transkrypcje muzyki klasycznej / Chopin, Czajkowski, Schumann, Beethoven… / jak i autorskie kompozycje pianisty zespołu.

Music Painters – to grupa muzyków, dla których postrzeganie jazzu
dokonuje się przez pryzmat subtelnej kolorystyki dźwiękowo -dynamicznej.

W skład zespołu wchodzą:

  • Andrzej Taraszkiewicz – fortepian,
  • Damian Wojnowski – kontrabas,
  • Mirek Bernasiuk – instumenty perkusyjne,
  • Krzysiek Kijas – harmonijka,

Fragmenty na

Bilety w cenie 30 zł  (Ulgowe 25 zł -Karta Seniora) w Kasie Teatru Ziemi Rybnickiej, w Kasie Klubu Kultury Harcówka i na Biletyna.pl 

Wydarzenie na Facebooku

W cenie biletu kawa i ciastko.

 

 

 

 

Kulturalne popołudnie – Zabawa taneczna Seniorów Rybnika

Już 7 października zapraszamy na tradycyjną zabawą taneczną Seniorów w ramach cyklu Kulturalne popołudnie. Towarzyszyć będzie zespół Gama pod kierunkiem Jerzego Gorgonia.
Bilety w cenie 15 zł już  dostępne w Klubie kultury Harcówka i na Biletyna.pl (w cenie: kawa/herbata i kołacz)

Ilość miejsc ograniczona!

Koncert na Powitanie Lata 2018

3 czerwca 2018 od godz. 17:00 na placu przed Harcówką odbędzie się tradycyjny już – współorganizowany z Radą Dzielnicy Ligota-Ligocka Kuźnia –  IV Koncert Na Powitanie Lata. Tym razem będzie on połączony z Dniem Dziecka i to właśnie dla najmłodszych przygotowane są największe niespodzianki. Para Klaunów: Harry i Malinka zaproszą dzieci do wspólnej zabawy –  ogromne bańki mydlane i wata cukrowa, dla odważnych udział w magicznych sztuczkach i dmuchany zamek, a potem trochę słodyczy.  Będzie też grupa klaunów: Paca Chika, którzy będą nas śmieszyć zabawnymi gagami. Gościem specjalnym koncertu (ok. 19:00)  będzie finalista programu Mam Talent – iluzjonista Tomasz Kabis. Zaprezentuje tricki zarówno dla małych jak i dużych. Tradycyjnie wystąpią też Ligocianki i młode pokolenie artystów związanych z Harcówką. Muzycznie towarzyszyć nam będą Silesian Band Borynia (ok. godz.: 17:30) i dobrze znany mieszkańcom Dzielnicy zespół KWINTET z którym będziemy się bawić tanecznie od 20:00 do godz.: 22:00

Jak zwykle będzie też można skosztować słodkich wypieków i ugasić pragnienie.

Szczegóły na plakatach.

Jeśli pogoda pokrzyżuje plany – przenosimy się do sali widowiskowej.

Wstęp wolny. Zapraszamy!